מאת: עו״ד לירון ארהרדט

28/09/2023

מאמרים אחרונים

עורך דין תאונות עבודה

עו"ד תאונות עבודה

עו"ד תאונות עבודה הוא עורך דין המתמחה בטיפול בתיקים הקשורים לתאונות ופגיעות במקום עבודה. לעורכי דין אלו היכרות מעמיקה עם החוקים והתקנות הרלוונטיים לתאונות עבודה, לפיצויי עובדים ולאחריות מעסיקים. הם מסייעים לאנשים שנפגעו בעבודה בליווי בתהליך המשפטי, מבטיחים הגנה על זכויותיהם ולקבלת פיצוי הוגן. עורך דין תאונות עבודה מלווה, עורך חקירות, אוסף ראיות, מנהל משא ומתן מול חברות ביטוח ובמידת הצורך מייצג לקוחות בבתי המשפט השונים. המומחיות והניסיון שלהם בתחום זה יכולים לעזור לעובדים שנפגעו לקבל את מירב הפיצוי המגיע להם. הם מסורים לקידום זכויות לקוחותיהם ומבטיחים שהם יקבלו את הטיפול הרפואי הנדרש, שירותי שיקום ותמיכה כספית כדי לסייע בהחלמתם וברווחתם. על ידי שימוש במומחיות שלהם, עורכי דין תאונות עבודה מספקים תמיכה והכוונה איכותית ומספקת.

מחיר העסקת עו"ד תאונות עבודה

מחיר העסקת עו"ד תאונות עבודה יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים כגון ניסיון עורך הדין, מיקומו, מורכבות התיק ושכר הטרחה שהוא דורש לצורך מילוי תפקידו. עורכי דין תאונות עבודה בדרך כלל גובים מלקוחותיהם שכר טרחה על בסיס הצלחה. משמעות הדבר היא שבמקום לשלם שכר טרחה מראש, שכר הטרחה של עורך הדין הוא בדרך כלל אחוז מסוים (לרוב נע בין 20%-40%) מהפיצוי שנפסק, ככל שייפסק. אם התיק לא יצליח, ייתכן שהלקוח לא יהיה חייב בשכר טרחת עורך דין, אם כי הוא עדיין יכול להיות אחראי להוצאות מסוימות שנגרמו במהלך ההליך המשפטי, כגון אגרת הגשת תביעה לבית המשפט או שכר טרחת עדי מומחה וכיו"ב. חשוב לדון במבנה שכר הטרחה וכל עלויות נוספות אפשריות עם עורך הדין במהלך הייעוץ הראשוני כדי לקבל הבנה ברורה של ההשלכות הכספיות של שכירת שירותיו של עורך דין תאונות עבודה.

טיפים לבחירת עורך דין מוסמך

בעת בחירת עו"ד תאונות עבודה, שקול את הניסיון הרלוונטי, ההתמחות והמוניטין הרלוונטיים שלו. חפש מישהו שמתקשר ביעילות, גורם לך להרגיש בנוח ומעורר אמון תוך הערכת המשאבים הזמינים וצוות התמיכה של עורך הדין. השתמש בייעוץ ראשוני כדי להעריך התאמה. עו"ד ארהרדט מוסמכת וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2015. מתמחה בדיני נזיקין לרבות בטיפול בתביעות נזקי גוף, תאונות עבודה, תביעות נגד רשויות מקומיות, תאונות דרכים, דיני ביטוח וכן תביעות רכוש ורכב. צרו איתה קשר לייעוץ ראשוני כבר היום.

עו"ד תאונות עבודה

עו"ד תאונות עבודה מומלץ

תאונת עבודה היא תאונה המתרחשת במקום העבודה, כאשר הנפגע מצוי במקום העבודה ותוך כדי עבודתו, בדרך אליה או ממנה וגם כאשר הוא מבצע עבור המעסיק משימות מחוץ למפעל. עם זאת, לעתים מתעוררות מחלוקות על חומרת הפגיעה, על מהות הפגיעה, על הנזק שנגרם ממנה והאם הוא נגרם בעקבותיה, על הסכומים המוצעים כפיצוי ועוד. לשם טיפול נכון בתביעה מסוג זה, כדאי לפנות אל עו"ד תאונות עבודה מומלץ על מנת שיעריך את הפגיעה, יבחן את הראיות ויוכל לנהל את התיק שלכם בצורה כזו שתזכה אתכם בפיצויים המקסימליים להם אתם זכאים.

מה צריך לדעת כאשר מחפשים עו"ד תאונות עבודה מומלץ

בבואכם לחפש אחר עו"ד תאונות עבודה מומלץ, חשוב שעורך הדין שאתם בוחרים יהיה בעל ניסיון וותק בתחום המסוים הזה. תביעות כמו תביעות בגין תאונות עבודה או תאונות דרכים לעתים טומנות בחובן פיצויים גבוהים בעקבות הנזקים המשמעותיים שנגרמים לנפגעים, לכן, הבחירה בעורך דין מצוין ומוביל היא חשובה במיוחד. מומלץ לפנות לעורכי דין בעלי המלצות וביקורות חיוביות. תנאי נוסף להצלחת התביעה הוא הקשבה ויחס מכיל ומקצועי, על מנת שכל הפרטים הרלוונטיים יילקחו בחשבון וייכללו בתביעה – גם פרטים הנוגעים לתאונה עצמה ולהתרחשותה וגם פרטים הנוגעים לנזק שנגרם בעקבותיה.

עורך דין מומלץ לתאונות עבודה

במידה ואתם זקוקים לעזרתו של עו"ד תאונות עבודה מומלץ לשם הגשת תביעת נכות או אובדן כושר עבודה בעקבות תאונת עבודה, עורכת הדין לירון ארהרדט כאן לשירותכם. עורכת הדין פועלת במישורים השונים של דיני הנזיקין, לרבות תביעות נזקי גוף, תביעות נגד רשויות מקומיות, תאונות דרכים, תביעות נגד ביטוח לאומי ומוסדות ביטוח שונים, תביעות רכוש ורכב. בנוסף, היא מוסמכת על ידי משרד המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך. עורכת הדין ארהרדט מעניקה ללקוחותיה טיפול מסור ויחס אישי ומשלבת התמדה, מסירות ורצינות יחד עם שירות לקוחות בלתי מתפשר. פנו אליה עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי.

נהניתם? שתפו באמצעות:

מעוניין שנחזור אלייך?

מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

השאירו פרטים עכשיו

לבחינת זכאותך לקבלת פיצוי התקשר/י עוד היום, ניסיון רב בתביעות נזיקין, שיתוף פעולה עם מומחים 

Call Now Button