מאת: עו״ד לירון ארהרדט

28/09/2023

מאמרים אחרונים

עורך דין תאונות דרכים

עו"ד תאונות דרכים

עו"ד תאונות דרכים הוא עורך דין נזיקין אשר מתמחה במתן ייצוג משפטי לאנשים המעורבים בתאונות דרכים. תפקידם העיקרי הוא להילחם למען הזכויות של לקוחותיהם ולעזור להם לצלוח את ההליך המשפטי המורכב הקשור לתביעות תאונות דרכים ולדאוג שיזכו לפיצוי הולם עבור עוגמת הנפש, הזמן והכסף הרבים שהושקעו בין אם בהפסד ימי עבודה, בהליכים רפואיים וכמובן, לקבל פיצויים המגיעים ללקוח במידה שיצטרך שיקום פיזי או נפשי לאחר התאונה. עורך הדין מציע ייעוץ ראשוני להערכת המקרה – לצורך הערכה ובירור פרטי התאונה, בודק את הראיות והעדויות ומגבש חוות דעת לגבי האפשרויות המשפטיות והתוצאות האפשריות.

למה כדאי לעבוד עם עו"ד תאונות דרכים

עורך הדין עורך בירור יסודי ומקיף על התאונה. הוא מתחיל עם איסוף ראיות רלוונטיות כגון איסוף אישורים ודיווחים הקשורים לתאונה מהמשטרה או גוף אחר, הצהרות של עדים שאולי היו במקום, צילומים, סרטונים, רשומות רפואיות וכל תיעוד אחר שיכול לתרום לבניית התיק ולהגשת התביעה. עו"ד תאונות דרכים מייצג את לקוחו במשא ומתן מול ביטוח לאומי, חברות ביטוח וכל גורם נוסף המעורב בתאונה ובמידה ותוגש תביעה, מייצג עורך הדין גם בבית המשפט. עורך הדין פועל כסנגור של הלקוח, מגן על זכויותיו ופועל לקבלת פיצוי הוגן שיתאים לנזקים.

אל תתפשרו על הפיצויים שלכם – עבדו רק עם הטובים ביותר

עורך הדין מסייע ללקוח בהתנהלות מול חברות הביטוח כאשר הוא מנהל משא ומתן לקבלת הצעות פשרה ומבטיח שהלקוח יקבל את הפיצוי המקסימלי שזכאי לו בגין הוצאות רפואיות, נזקי רכוש, אובדן שכר, כאב, סבל ונזקים אחרים. במידה ואתם זקוקים לעזרתו של עו"ד תאונות דרכים בעקבות תאונת דרכים שעברתם, עורכת הדין לירון ארהרדט מבצעת תביעות אלו עבורכם ביסודיות. היא גם פועלת במישורים השונים כמו עריכת ייפוי כוח מתמשך והיא פועלת בשאר תחומי דיני הנזיקין לרבות תאונות ונזקי גוף, כמו גם תביעות רכוש ורכב. עורכת הדין ארהרדט מעניקה ללקוחותיה טיפול מסור ויחס אישי ומשלבת התמדה, מסירות ורצינות יחד עם שירות לקוחות בלתי מתפשר. פנו אליה עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי.

נהניתם? שתפו באמצעות:

מעוניין שנחזור אלייך?

מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

השאירו פרטים עכשיו

לבחינת זכאותך לקבלת פיצוי התקשר/י עוד היום, ניסיון רב בתביעות נזיקין, שיתוף פעולה עם מומחים 

Call Now Button