מאת: עו״ד לירון ארהרדט
28/09/2023
מאמרים אחרונים

עורך דין תאונות אופנוע

עורך דין תאונת אופנוע

תאונות אופנוע עלולות לגרום לתוצאות חמורות שעלולות להיות מסכנות חיים בשל פגיעותם של רוכבי אופנוע בהשוואה לאלו בכלי רכב סגורים. חלק מהסכנות בתאונות אופנוע כוללות פציעות קשות, זאת מאחר ולרוכבי אופנוע חסרים מחסומי ההגנה שמציעות מכוניות. זה משאיר אותם חשופים יותר לפגיעה ישירה בהתנגשות, מה שמוביל לסבירות גבוהה יותר לפציעות קשות כגון שברים, פגיעות ראש, פציעות חוט שדרה ונזק לאיברים פנימיים. מכיוון שלרוכבי אופנוע אין מבנה מגן של מכונית, הם עלולים להיזרק על הכביש במהלך תאונה. זה יכול לגרום לפגיעה ישירה בכביש – שפשופים ופציעות עור הנגרמות מהחלקה פגיעה כזו יכולה לנוע בין קלה לחמורה ועשויה לדרוש טיפול רפואי נרחב. במידה ונפגעתם בתאונת אופנוע, מומלץ לכם לפנות אל עורך דין תאונת אופנוע, שיוכל לדאוג לכל האינטרסים שלכם. עו"ד לירון ארהרדט היא עו"ד מומחית בתחום, בעלת תודעת שירות גבוהה ומקצועיות. פנו אליה עוד היום לייעוץ.

פנו אל עורך דין תאונות אופנוע בהקדם

פגיעות הנגרמות במהלך תאונת אופנוע, הן לרוב קשות בשל הפגיעות וחוסר ההגנה של רוכב האופנוע, בניגוד להגנה החיצונית שיש לנוהגים ברכב. בין הפגיעות השונות ניתן לכלול פציעות ראש, גם כאשר חובשים קסדות, רוכבי אופנוע נותרים בסיכון לפציעות ראש בתאונות. לפציעות מוח טראומטיות יכולות להיות השפעות ארוכות טווח או קבועות על התפקוד הקוגניטיבי, המיומנויות המוטוריות, איכות החיים הכללית ואף בפן הנפשי. אופנועים קטנים יותר ופחות גלויים ממכוניות ומשאיות, מה שהופך אותם לרגישים יותר להתעלמות מנהגים אחרים ולחשופים לתאונות הנגרמות על ידי נהגים שלא רואים או שלא אומדים במדויק את מהירות האופנוע. גורם נוסף לתאונות הוא שאופנועים רגישים יותר לשינויים בתנאי הדרך, כמו משטחים רטובים או חלקלקים, חצץ ובורות. גורמים אלו עלולים להוביל לאובדן שליטה ולתאונות.

כיצד לשמור על זכויותיכם

הייתם מעורבים בתאונת אופנוע? אל תעשו שום צעד מבלי לפנות לייעוץ עם עורך דין המתמחה בתחום. עורך דין מנוסה יוכל לטפל בתיק שלכם על הצד הטוב ביותר ולהביא לתוצאות הטובות ביותר עבורכם. עו"ד לירון ארהרדט, היא בעלת ניסיון רב בתחום תאונות האופנוע, וטיפלה בתיקים רבים, ביניהן גם תיקים מורכבים. פנו אליה עוד היום לייעוץ.

נהניתם? שתפו באמצעות:
מעוניין שנחזור אלייך?

מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

השאירו פרטים עכשיו

לבחינת זכאותך לקבלת פיצוי התקשר/י עוד היום, ניסיון רב בתביעות נזיקין, שיתוף פעולה עם מומחים 

Call Now Button