מאת: עו״ד לירון ארהרדט

28/09/2023

מאמרים אחרונים

עורך דין לנפגעי עבודה

עורך דין לנפגעי עבודה – מה זה?

עורך דין לנפגעי עבודה הוא עורך דין המתמחה בייצוג אנשים שנפגעו במקום העבודה. יש לו ידע מעמיק בתביעות שעוסקות בפיצויי עובדים ומסור לעזור ללקוחותיו לנווט את ההליך המשפטי המורכב. בין אם מדובר בתאונת אתר בנייה, מחלה או כל פגיעה אחרת הקשורה לעבודה, עורך דין לנפגעי עבודה נמצא שם כדי לדאוג לזכויות העובד הנפגע. הוא מספק הדרכה חשובה, ליווי וייצוג ואף מנהל משא ומתן לפשרה מול הגורמים הרלוונטיים. מטרתו היא להבטיח שלקוחותיו יקבלו את הפיצוי והתמיכה המגיעים להם, ולאפשר להם להתאושש ולהתקדם בחייהם. כמו כן, הוא ממלא תפקיד מכריע בלימוד לקוחותיו לגבי זכויותיהם על פי החוקים הרלוונטיים לפיצויי עובדים. עם מומחיותם ומסירותם, עורכי דין לנפגעי עבודה מספקים מערכת תמיכה חיונית לאנשים המנווטים את התוצאות המאתגרות של פגיעה במקום העבודה.

למה כדאי לקחת עורך דין לנפגעי עבודה?

ישנן מספר סיבות משכנעות לשכור עורך דין לנפגעי עבודה. במקרים רבים עלולים הגורמים האחראים לפיצוי נפגעי תאונות עבודה, כגון ביטוח פרטי, ביטוח לאומי או המעסיק, לא למלא את התחייבויותיהם. בנוסף, עבור אנשים שאינם מכירים את הטרמינולוגיה וההוראות המשפטיות, זה יכול להיות מאתגר להבין היטב את זכויותיהם. ללא הדרכה של איש מקצוע בתהליך זה, אדם עלול להפסיד ללא ידיעתו את זכויותיו. יתרה מכך, תהליך הגשת התביעה לקבלת פיצויים כדין הוא לרוב ממושך, בירוקרטי ומורכב ודורש פרק זמן לא מבוטל. באמצעות לקיחת שירותיו של עורך דין לנפגעי עבודה, אנשים יכולים ליהנות מהמומחיות שלהם ולהבטיח שהם מקבלים את הפיצוי והתמיכה המגיעים להם ללא עיכובים מיותרים או אובדן זכויות.

מי מכוסה בביטוח נפגעי עבודה?

ביטוח נפגעי עבודה, הניתן על ידי הביטוח הלאומי, מכסה אנשים שעבורם משלמים ביטוח סוציאלי על פי חוק. זה כולל עובדים שמקום עבודתם מטפל בתשלום הביטוח ועצמאיים שמשלמים עבור הביטוח שלהם בעצמם. בעוד שרוב האנשים מכוסים בביטוח נפגעי עבודה, קיימים חריגים מסוימים. אם אינך בטוח לגבי זכאותך לפיצוי מביטוח זה או אחר, מומלץ להתייעץ עם עורך דין לנפגעי עבודה לצורך קבלת הכוונה. ביטוח נפגעי עבודה מכסה: עובדים שכירים, עובדים עצמאיים, עובדים בהכשרה מקצועית או בשיקום, עובדים על תנאי לפי חוק החניכות או חוק שירותי התעסוקה ואפילו מתנדבים, שנפגעו במהלך תקופת הניסיון שלהם, הנפגעים במהלך אימון עבודה חירום, עובדים בעלי שכר שנקבע בחוק, כגון חברי כנסת, שופטים ושרי ממשלה ועובדים בחו"ל במסגרת חוזה עבודה ישראלי עם מעסיק תושב ישראל. אם אתם זקוקים לסיוע משפטי בכל סוג שהוא, משרד עו"ד לירון ארהרדט מתמחה בתחומים רבים. לבחינת זכאותך לקבלת פיצוי התקשר/י עוד היום.

נהניתם? שתפו באמצעות:

מעוניין שנחזור אלייך?

מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

השאירו פרטים עכשיו

לבחינת זכאותך לקבלת פיצוי התקשר/י עוד היום, ניסיון רב בתביעות נזיקין, שיתוף פעולה עם מומחים 

Call Now Button