מאת: עו״ד לירון ארהרדט

28/09/2023

מאמרים אחרונים

עורך דין דיני עבודה

עורך דין עבודה

עורך דין עבודה הוא עורך דין העוסק בתחום נזיקין אשר יכול לעזור במקרים כמו תאונות עבודה ואובדן כושר עבודה. פנייה לעורך דין מומחה בתחום היא הכרחית לקבלת פיצויים מתאימים כאשר עברתם תאונת עבודה שהשאירה אתכם עם נכות, בין אם זמנית או בין אם קבועה, או שהותירה אתכם חסרי יכולת לעבוד בשעות או בתפקידים שיכולתם לבצע בעבר בעבודתכם. עורך הדין ידאג לנהל את התיק במקצועיות על מנת שתוכלו לקבל את כל הפיצויים המתאימים בהתאם לגובה הנזק שנגרם לכם – בין אם בגין אובדן ימי עבודה, אובדן שכר, הוצאות רפואיות ושיקום לאחר נזקי גוף או נפש שנגרמו כתוצאה מהתאונה.

כיצד מסייע עורך דין עבודה בתביעות תאונות עבודה

עורך דין עבודה מציע ייעוץ ראשוני כדי להבין את פרטי התאונה, להעריך את המצב ולספק מידע לגבי האפשרויות המשפטיות הקיימות. לאחר מכן הוא יערוך חקירה יסודית כדי לאסוף ראיות כגון דוחות לגבי התאונה, תיעוד רפואי של הנזקים, הצהרות עדים שהיו במקום וכל תיעוד רלוונטי אחר כדי לבנות תיק חזק. עורך הדין מעריך וקובע אחריות לתאונה, האם מדובר ברשלנות, תנאי עבודה לא בטוחים, ציוד פגום או גורמים אחרים אשר הובילו לתאונה ולפציעות שלאחר מכן. הוא מסייע לנפגע בהגשת תגמולי פיצויים כדי להבטיח שהוא יקבל פיצוי הוגן עבור הוצאות רפואיות, אבדן שכר או כל נזק אחר הנובע מהתאונה וכמובן, עוזר לו לתבוע גופים נוספים כמו חברות ביטוח שונות או את המוסד לביטוח הלאומי.

עורך הדין המתאים יעזור לכם להשיג את הפיצוי המקסימלי

במידה ואתם זקוקים לעזרתו של עורך דין עבודה לשם הגשת תביעת נכות או אובדן כושר עבודה בעקבות תאונת עבודה, עורכת הדין לירון ארהרדט כאן לשירותכם. עורכת הדין פועלת במישורים השונים של דיני הנזיקין, לרבות תביעות נזקי גוף, תביעות נגד רשויות מקומיות, תאונות דרכים, תביעות נגד ביטוח לאומי ומוסדות ביטוח שונים, תביעות רכוש ורכב. בנוסף, היא מוסמכת על ידי משרד המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך. עורכת הדין ארהרדט מעניקה ללקוחותיה טיפול מסור ויחס אישי ומשלבת התמדה, מסירות ורצינות יחד עם שירות לקוחות בלתי מתפשר. פנו אליה עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי.

נהניתם? שתפו באמצעות:

מעוניין שנחזור אלייך?

מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

השאירו פרטים עכשיו

לבחינת זכאותך לקבלת פיצוי התקשר/י עוד היום, ניסיון רב בתביעות נזיקין, שיתוף פעולה עם מומחים 

Call Now Button